Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
29,99 zł
Dostępność: Na stanie

| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Powiązane Produkty | |
| Marka | |
| Kod producenta | 5997005302008 |
| Marka | Herbaria |
| Rodzaj | wcierka |
| Linia | Banfi – pokrzywa przeciw przetłuszczaniu |
| Opakowanie | butelka |
| Produkt nie zawiera | aluminium, amoniaku, parabenów, silikonów |
| Pojemność | 250 |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |
| Zapach | Ziołowy |
| Działanie | przeciwłupieżowe |
| Kolor włosów | do każdego koloru włosów |
| Typ włosów | osłabione |
| EAN | 5997005302008 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
Wcierka ma łagodny, ziołowy zapach.
Linia Banfi produkowana jest przez firmę HERBARIA, która powstała w 1949 roku.
Działanie:
– pobudza wzrost nowych włosów – wspomaga powstawanie „baby hair” – odżywia i wzmacnia cebulki włosów – zapobiega wypadaniu włosów – reguluje pracę gruczołów łojowych
Zalety:
– skuteczne działanie – ziołowy skład – odpowiednia dla włosów przetłuszczających się.
Najwygodniej jest aplikować wcierkę za pomocą pipety lub strzykawki bez igły. Następnie należy wykonać masaż skóry głowy. Dla lepszych efektów polecamy stosowanie wcierki codziennie przez miesiąc, następnie należy zrobić tygodniową przerwę w kuracji.
Zalecamy używanie wcierek na czystą skórę głowy.
Skład: Aqua, Alcohol, Urtica Dioica Leaf/Stem Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Coumarin.
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Powiązane Produkty | |
| Marka | |
| Kod producenta | 5997005302008 |
| Marka | Herbaria |
| Rodzaj | wcierka |
| Linia | Banfi – pokrzywa przeciw przetłuszczaniu |
| Opakowanie | butelka |
| Produkt nie zawiera | aluminium, amoniaku, parabenów, silikonów |
| Pojemność | 250 |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |
| Zapach | Ziołowy |
| Działanie | przeciwłupieżowe |
| Kolor włosów | do każdego koloru włosów |
| Typ włosów | osłabione |
| EAN | 5997005302008 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Powiązane Produkty | |
| Marka | |
| Kod producenta | 5997005302008 |
| Marka | Herbaria |
| Rodzaj | wcierka |
| Linia | Banfi – pokrzywa przeciw przetłuszczaniu |
| Opakowanie | butelka |
| Produkt nie zawiera | aluminium, amoniaku, parabenów, silikonów |
| Pojemność | 250 |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |
| Zapach | Ziołowy |
| Działanie | przeciwłupieżowe |
| Kolor włosów | do każdego koloru włosów |
| Typ włosów | osłabione |
| EAN | 5997005302008 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.