Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]


| Stan | Nowy |
|---|---|
| Powiązane Produkty | |
| Marka | |
| EAN | 5997005301810 |
| Kod producenta | 5997005301810 |
| Marka | Herbaria |
| Nazwa handlowa | HERBARIA BANFI ODŻYWKA |
| Typ włosów | osłabione |
| Działanie | przeciw wypadaniu włosów |
| Kolor włosów | do każdego koloru włosów |
| Opakowanie | butelka |
| Typ | do spłukiwania |
| Produkt nie zawiera | składników pochodzenia zwierzęcego |
| Pojemność | 250 |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| Zapach | Naturalny ziołowy |
| Linia | Ziołowa odżywka na wypadanie 250ml |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
Firma Herbaria działa od 1949 roku, a linia Banfi cieszyła się popularnością już w latach 70. w Polsce!
Sposób użycia:
Skład:
Aqua, Cetearyl Alcohol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Panthenol, Glycreyl Stearate, Alcohol, Triethanolamine, PEG/PPG-20/6 Dimethicone, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Cochlearia Armoracia Root Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Brassica Alba Seed Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Origanum Majorana Leaf Extract, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citral, Geraniol.
★ To węgierska firma z bardzo długim stażem w branży kosmetycznej. Na rynku działa już od 1949 roku!
★ Kosmetyki nie są wytwarzane z półproduktów, tylko z roślin, co pozwala wyciągnąć z nich wszystko, co najlepsze.
★ Rośliny i zioła używane w produkcji przechodzą przez ręce ekspertów, którzy działają według systemów zarządzania jakością takich jak ISO, GMP oraz HACCP.
★ Ogromna popularność produktów spod szyldu Banfi Hajszesz wśród płci pięknej potwierdza ich wysoką jakość!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Powiązane Produkty | |
| Marka | |
| EAN | 5997005301810 |
| Kod producenta | 5997005301810 |
| Marka | Herbaria |
| Nazwa handlowa | HERBARIA BANFI ODŻYWKA |
| Typ włosów | osłabione |
| Działanie | przeciw wypadaniu włosów |
| Kolor włosów | do każdego koloru włosów |
| Opakowanie | butelka |
| Typ | do spłukiwania |
| Produkt nie zawiera | składników pochodzenia zwierzęcego |
| Pojemność | 250 |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| Zapach | Naturalny ziołowy |
| Linia | Ziołowa odżywka na wypadanie 250ml |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Powiązane Produkty | |
| Marka | |
| EAN | 5997005301810 |
| Kod producenta | 5997005301810 |
| Marka | Herbaria |
| Nazwa handlowa | HERBARIA BANFI ODŻYWKA |
| Typ włosów | osłabione |
| Działanie | przeciw wypadaniu włosów |
| Kolor włosów | do każdego koloru włosów |
| Opakowanie | butelka |
| Typ | do spłukiwania |
| Produkt nie zawiera | składników pochodzenia zwierzęcego |
| Pojemność | 250 |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| Zapach | Naturalny ziołowy |
| Linia | Ziołowa odżywka na wypadanie 250ml |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
Opublikowano na Piotr Pioter Pitek MaciejewskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Danuta MartulaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. superOpublikowano na Jagoda JTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Płyn do kąpieli Coco Chanel Mademoiselle jest obłędnyOpublikowano na DominikTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam szybka dostawa, Perfumy i olejki pierwsza klasaOpublikowano na JuliaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Agata TomczykTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam w 100 % , zawsze miła i profesjonalna obsługa , bardzo szybka wysyłka , produkty bardzo dobrej jakości :)Opublikowano na Karolina NaborczykTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam bardzo bardzo! Szybka wysyłka, duży wybór. Zamawiam już długi czas i zawsze jest dorzucony jakiś mały gratis, krówka. Dziś nawet dostałam próbki perfum 🥹 Polecam komu mogę ❤️Opublikowano na Ewa PietraszekTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. PolecamPotwierdzono przez: TrustindexZweryfikowana odznaka Trustindex to Uniwersalny Symbol Zaufania. Tylko najlepsze firmy mogą uzyskać zweryfikowaną odznakę z oceną powyżej 4.5, na podstawie opinii klientów z ostatnich 12 miesięcy. Przeczytaj więcej
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.