Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
29,99 zł
Dostępność: Na stanie

Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 8681301037319 |
| Marka | |
| Nazwa handlowa | Reed Diffuser Lilac |
| Rodzaj | |
| Zapach | kwiatowy |
| Typ | do pomieszczeń |
| Zapach dominujący | kwiatowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 |
| Pojemność | 120 |
| Waga | 200 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Cechy dodatkowe | dekoracyjny odświeżacz powietrza, dostępne poziomy intensywności, neutralizator zapachów, zestaw |
| Skład zestawu | Pojemnik 120 ml + 4 patyczki |
| Zasilanie | sieciowe |
| Sposób montażu | wolnostojący |
| EAN | 8681301037319 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 8681301037319 |
| Marka | |
| Nazwa handlowa | Reed Diffuser Lilac |
| Rodzaj | |
| Zapach | kwiatowy |
| Typ | do pomieszczeń |
| Zapach dominujący | kwiatowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 |
| Pojemność | 120 |
| Waga | 200 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Cechy dodatkowe | dekoracyjny odświeżacz powietrza, dostępne poziomy intensywności, neutralizator zapachów, zestaw |
| Skład zestawu | Pojemnik 120 ml + 4 patyczki |
| Zasilanie | sieciowe |
| Sposób montażu | wolnostojący |
| EAN | 8681301037319 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 8681301037319 |
| Marka | |
| Nazwa handlowa | Reed Diffuser Lilac |
| Rodzaj | |
| Zapach | kwiatowy |
| Typ | do pomieszczeń |
| Zapach dominujący | kwiatowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 |
| Pojemność | 120 |
| Waga | 200 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Cechy dodatkowe | dekoracyjny odświeżacz powietrza, dostępne poziomy intensywności, neutralizator zapachów, zestaw |
| Skład zestawu | Pojemnik 120 ml + 4 patyczki |
| Zasilanie | sieciowe |
| Sposób montażu | wolnostojący |
| EAN | 8681301037319 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.