Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
14,99 zł Pierwotna cena wynosiła: 14,99 zł.10,99 złAktualna cena wynosi: 10,99 zł.
Dostępność: Na stanie
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5902249018233 |
| Kod producenta | 5902249018233 |
| Marka | zielko |
| Nazwa handlowa | Łazienka |
| Typ | Środki do łazienek |
| Rodzaj | czyszczenie armatury |
| Pojemność | 0.5 |
| Postać | płyn |
| Waga produktu | 0.5 |
| Opakowanie produktu | plastikowa butelka z atomizerem |
| Przeznaczenie | łazienka i toaleta |
| Cechy dodatkowe | biodegradowalny, ekologiczny, nie rysuje powierzchni |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Zapach | Zielona herbata |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.7 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
Ekologiczny płyn do czyszczenia armatury i ceramiki łazienkowej o przyjemnym zapachu zielonej herbaty. Usuwa kamień i osady z mydła bez smug i zacieków.
Skutecznie usuwa kamień i osady z mydła
Szybko usuwa kamień i osady, pozostawiając powierzchnie armatury i ceramiki lśniąco czyste.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5902249018233 |
| Kod producenta | 5902249018233 |
| Marka | zielko |
| Nazwa handlowa | Łazienka |
| Typ | Środki do łazienek |
| Rodzaj | czyszczenie armatury |
| Pojemność | 0.5 |
| Postać | płyn |
| Waga produktu | 0.5 |
| Opakowanie produktu | plastikowa butelka z atomizerem |
| Przeznaczenie | łazienka i toaleta |
| Cechy dodatkowe | biodegradowalny, ekologiczny, nie rysuje powierzchni |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Zapach | Zielona herbata |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.7 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5902249018233 |
| Kod producenta | 5902249018233 |
| Marka | zielko |
| Nazwa handlowa | Łazienka |
| Typ | Środki do łazienek |
| Rodzaj | czyszczenie armatury |
| Pojemność | 0.5 |
| Postać | płyn |
| Waga produktu | 0.5 |
| Opakowanie produktu | plastikowa butelka z atomizerem |
| Przeznaczenie | łazienka i toaleta |
| Cechy dodatkowe | biodegradowalny, ekologiczny, nie rysuje powierzchni |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Zapach | Zielona herbata |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.7 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
Opublikowano na Iwona BorowiecTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Szybka dostawa, śliczne zapachy.Opublikowano na Laura PszczełowskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Sprawnie, wszystko ok.Opublikowano na Jacek RodziewiczTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Monika RejtTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Piotr Pioter Pitek MaciejewskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Danuta MartulaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. superOpublikowano na Jagoda JTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Płyn do kąpieli Coco Chanel Mademoiselle jest obłędnyOpublikowano na DominikTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam szybka dostawa, Perfumy i olejki pierwsza klasaOpublikowano na JuliaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Agata TomczykTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam w 100 % , zawsze miła i profesjonalna obsługa , bardzo szybka wysyłka , produkty bardzo dobrej jakości :)Potwierdzono przez: TrustindexZweryfikowana odznaka Trustindex to Uniwersalny Symbol Zaufania. Tylko najlepsze firmy mogą uzyskać zweryfikowaną odznakę z oceną powyżej 4.5, na podstawie opinii klientów z ostatnich 12 miesięcy. Przeczytaj więcej
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.