Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]





| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 5902249018240 |
| Marka | zielko |
| Nazwa handlowa | Płyn do szyb |
| Typ | Środki do szyb i luster |
| Rodzaj | mycie szyb i luster |
| Pojemność | 0.5 |
| Postać | płyn |
| Waga produktu | 0.5 |
| Opakowanie produktu | plastikowa butelka z atomizerem |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Cechy dodatkowe | bez smug, ekologiczny, nie rysuje powierzchni |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Zapach | OWOCE LEŚNE |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6 |
| EAN | 5902249018240 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
Odkryj wyjątkowy, naturalny płyn do mycia szyb i luster, który zapewnia krystaliczną czystość bez smug i zacieków, jednocześnie wypełniając pomieszczenie zapachem świeżych owoców leśnych. Specjalna formuła zapobiega osadzaniu się kurzu, przedłużając efekt czystości. Produkt zawiera mniej niż 5% anionowych i amfoterycznych związków powierzchniowo-czynnych, co czyni go bezpiecznym i wydajnym wyborem. Idealny dla tych, którzy cenią sobie efektywne i proste sprzątanie. Przekonaj się, jak łatwo utrzymać dom w lśniącej czystości z naturalnym Płynem do czyszczenia szyb i luster ZIELKO.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce i dotknięte części ciała po użyciu.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 5902249018240 |
| Marka | zielko |
| Nazwa handlowa | Płyn do szyb |
| Typ | Środki do szyb i luster |
| Rodzaj | mycie szyb i luster |
| Pojemność | 0.5 |
| Postać | płyn |
| Waga produktu | 0.5 |
| Opakowanie produktu | plastikowa butelka z atomizerem |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Cechy dodatkowe | bez smug, ekologiczny, nie rysuje powierzchni |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Zapach | OWOCE LEŚNE |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6 |
| EAN | 5902249018240 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 5902249018240 |
| Marka | zielko |
| Nazwa handlowa | Płyn do szyb |
| Typ | Środki do szyb i luster |
| Rodzaj | mycie szyb i luster |
| Pojemność | 0.5 |
| Postać | płyn |
| Waga produktu | 0.5 |
| Opakowanie produktu | plastikowa butelka z atomizerem |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Cechy dodatkowe | bez smug, ekologiczny, nie rysuje powierzchni |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Zapach | OWOCE LEŚNE |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6 |
| EAN | 5902249018240 |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: [email protected]
Zwrot
Opublikowano na Piotr Pioter Pitek MaciejewskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Danuta MartulaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. superOpublikowano na Jagoda JTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Płyn do kąpieli Coco Chanel Mademoiselle jest obłędnyOpublikowano na DominikTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam szybka dostawa, Perfumy i olejki pierwsza klasaOpublikowano na JuliaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Agata TomczykTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam w 100 % , zawsze miła i profesjonalna obsługa , bardzo szybka wysyłka , produkty bardzo dobrej jakości :)Opublikowano na Karolina NaborczykTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam bardzo bardzo! Szybka wysyłka, duży wybór. Zamawiam już długi czas i zawsze jest dorzucony jakiś mały gratis, krówka. Dziś nawet dostałam próbki perfum 🥹 Polecam komu mogę ❤️Opublikowano na Ewa PietraszekTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. PolecamPotwierdzono przez: TrustindexZweryfikowana odznaka Trustindex to Uniwersalny Symbol Zaufania. Tylko najlepsze firmy mogą uzyskać zweryfikowaną odznakę z oceną powyżej 4.5, na podstawie opinii klientów z ostatnich 12 miesięcy. Przeczytaj więcej
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.