Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
29,99 zł
Dostępność: Na stanie

Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Eyfel Patyczki Zapachowe Ocean 120 ml
Zanurz się w orzeźwiającej bryzie z Eyfel Ocean – eleganckim odświeżaczem powietrza w formie patyczków, który wypełni Twoje wnętrze świeżością morskiego powietrza. Ten zapach powstał z myślą o osobach, które kochają czystość, przestrzeń i lekkość nadmorskich krajobrazów. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, jasnych pomieszczeniach, którym doda energii i harmonii.
Aromat Ocean to wyjątkowe połączenie wodnych akordów z nutami cytrusów i delikatnych, czystych tonów. Całość tworzy odprężającą kompozycję, która przywodzi na myśl powiew wiatru nad błękitną taflą morza. Dzięki wysokiemu stężeniu olejków zapachowych oraz eleganckiemu flakonowi, zapach utrzymuje się przez wiele tygodni, stopniowo i równomiernie uwalniając się przez cienkie, rattanowe patyczki.
Postaw go w salonie, sypialni, biurze lub łazience – wszędzie tam, gdzie chcesz czuć świeżość i spokój przez cały dzień. Eyfel Ocean wprowadzi do Twojego otoczenia lekkość i odprężenie po pełnym wyzwań dniu.
Dlaczego warto wybrać Eyfel Ocean:
| Waga | 0,21 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5905413147401 |
| Kod producenta | EYFEL MANGO 110ML |
| Marka | |
| Nazwa handlowa | Reed Diffuser African Mango |
| Rodzaj | |
| Zapach | Mango |
| Typ | do pomieszczeń |
| Zapach dominujący | słodki owocowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.21 |
| Pojemność | 110 |
| Waga | 210 |
| Opakowanie | |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Cechy dodatkowe | dekoracyjny odświeżacz powietrza, do rozpylania na powierzchnie zmywalne |
| Skład zestawu | Flakonik z Zapachem + 4x Patyczki |
| Sposób montażu | wolnostojący |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
| Waga | 0,21 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5905413147401 |
| Kod producenta | EYFEL MANGO 110ML |
| Marka | |
| Nazwa handlowa | Reed Diffuser African Mango |
| Rodzaj | |
| Zapach | Mango |
| Typ | do pomieszczeń |
| Zapach dominujący | słodki owocowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.21 |
| Pojemność | 110 |
| Waga | 210 |
| Opakowanie | |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Cechy dodatkowe | dekoracyjny odświeżacz powietrza, do rozpylania na powierzchnie zmywalne |
| Skład zestawu | Flakonik z Zapachem + 4x Patyczki |
| Sposób montażu | wolnostojący |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
| Waga | 0,21 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5905413147401 |
| Kod producenta | EYFEL MANGO 110ML |
| Marka | |
| Nazwa handlowa | Reed Diffuser African Mango |
| Rodzaj | |
| Zapach | Mango |
| Typ | do pomieszczeń |
| Zapach dominujący | słodki owocowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.21 |
| Pojemność | 110 |
| Waga | 210 |
| Opakowanie | |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Cechy dodatkowe | dekoracyjny odświeżacz powietrza, do rozpylania na powierzchnie zmywalne |
| Skład zestawu | Flakonik z Zapachem + 4x Patyczki |
| Sposób montażu | wolnostojący |
Kontakt z Nami
Infolinia: 455 408 941
Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00
W święta infolinia nieczynna
Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów
Email: bi***@******ss.pl
Zwrot
1 opinia dla OCEAN Dyfuzor Zapachowy EYFEL 120ml
Na razie nie ma opinii o produkcie.